Informacija apie bendrovę

1990 m. įkurtoje „Respo“ šiandien gaminame apie 200 skirtingų priekabų modelių, kurie parduodami visoje Europoje.

Tikime, kad mūsų plėtra ir sėkmė priklauso nuo tūkstančių klientų, kurie renkasi „Respo“ priekabos , todėl esame visiškai jiems įsipareigoję.
„Respo Haagised AS“ misija – gaminti, parduoti ir remontuoti lengvųjų automobilių ir mikroautobusų priekabas bei jų priedus, taip pat atlikti garantinę priežiūrą. Norime klientams teikti plačius aukštos kokybės sprendimus.

Kokybė

Mūsų projektuotojų inžinerinė patirtis, 3D CAD technologija ir nuolatiniai gaminių bandymai užtikrina, kad kiekviena priekaba atitiktų kokybės reikalavimus.
Dėl automatizuotos gamybos, modernių staklių ir aukštos kokybės komponentų „Respo“ priekabas galėsite naudoti ilgą laiką. Visos mūsų priekabos atitinka įvairių ES direktyvų reikalavimus, o jų komponentai išbandyti ES laboratorijose. Priekaboms išduodami tipo patvirtinimo sertifikatai.

Gaminiai ir jų plėtra

„Respo“ gaminių asortimentą sudaro įvairios bortinės, kietašonės priekabos, platformos, Mobilūs biurai, mini kemperiai, ir priekabos, Valtinės priekabos, vandens motoroleriams, mažiems greitaeigiams kateriams, sniego motociklams, sniego valytuvams, automobiliams ir kt. gabenti.
Be standartinių priekabų, taip pat siūlome klientų poreikius atitinkančius lanksčius specialius sprendimus.
Nuolatinė gaminių plėtra ir esamų modelių tobulinimas visada buvo ir yra mūsų prioritetas. Dirbame kartu su vietos universitetų mokslininkais, kurdami naujus ir patvarius sprendimus, atitinkančius jūsų poreikius.

Priedai, atsarginės dalys, techninė priežiūra ir remontas

Atsižvelgdami į skirtingus klientų poreikius, siūlome platų priedų asortimentą: nuo įrankių dėžių, šoninių skydų prailginimų, atraminių stovų ir ratų iki elektrinių gervių, brezentinių apklotų ir dangčių.
„Respo“ yra gerai žinoma dėl savo priekabų kokybės, o mūsų tiekiamos atsarginės dalys ir priedai taip pat yra patvarūs bei kokybiški.
Taip pat siūlome garantinės priežiūros ir remonto paslaugas.

Rinkos

„Respo“ yra viena iš penkių didžiausių priekabų gamintojų Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse.

respo