Žalioji energija

Energy

Šiandien kaip niekada svarbu mažinti savo ekologinį pėdsaką. Prie tvarios veiklos plėtros galime prisidėti suvokdami biologinės įvairovės ir gamtai palankaus vartojimo svarbą. Skatindami aplinkai draugišką požiūrį, užtikriname švaresnę gamtą sau ir ateities kartoms.

Vartotojai darosi vis sąmoningesni aplinkosaugos prasme, todėl vis dažniau pasirenkami aplinkai nekenksmingi gaminiai ir paslaugos. Ši tendencija akivaizdi visuose pasaulio regionuose. Kintant vartotojų pasirinkimams, ekologiški gaminiai įgijo didelį konkurencinį pranašumą.

Vartotojų pageidavimams turi pritarti ir gamybos įmonės, todėl „Respo“ užsibrėžė tikslą savo veiklą padaryti ekologiškesnę. Nusprendėme naudoti žaliąją energiją visai gamybai.

Žalioji energija gaminama iš 100 % atsinaujinančiųjų energijos šaltinių, daugiausia saulės, vėjo ir hidroenergijos. Elektros energijos gamyba iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių užtikrina mažesnį išmetamo anglies dvideginio kiekį, geresnę gyvenamąją aplinką ir stipresnę ekonomiką dėl kuriamų naujų darbo vietų. Kuo daugiau žaliosios energijos vartotojų, tuo didesnė atsinaujinančiosios energijos dalis tenka bendrai elektros energijos gamybai ir tuo ji tvaresnė visiems žmonėms ir gamtai.

Laipsniškas neatsinaujinančiųjų išteklių atsisakymas yra labai svarbus kiekvienos šalies tvariai plėtrai. Prie to prisidėti galime priimdami sąmoningus sprendimus.

Rinkdamiesi „Respo“ priekabą galite būti tikri, kad palaikote tvarų vartojimą ir prisidedate prie aplinkai nekenksmingo požiūrio skatinimo.

Download the Green Energy certificate issued to Respo Haagised AS.

Green Energy